Pirkėjo asmens duomenys yra tvarkomi tik elektroninės parduotuvės Biochemlit.lt prekių pristatymo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, vadovaujantis LR Asmens duomenų teisės apsaugos įstatymu ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais tokių duomenų rinkimą. 

Pirkėjo duomenys saugomi nuo jo registracijos el. svetainėje www.biochemlit.lt pradžios ir naudojami tik anksčiau minietais atvejais. Pirkėjui ištrynus asmeninius duomenis iš jo paskyros, jie iš karto išnyksta ir nėra atgaminami ir toliau saugojami bei naudojami.

Pirkėjas atsako už interneto svetainėje www.biochemlit.lt  MANO PASKYRA skiltyje esančių asmeninių duomenų tikslumą ir jų atnaujinimą. UAB Biochemlit neprisiima atsakomybės už Pirkėjo klaidingai pateiktus ir/arba neatnaujintus duomenis ir su jais susijusias pasekmes.

Užsisakę naujienlaiškį www.biochemlit.lt interneto svetainėje, jūs sutinkate gauti naujienlaiškius, kuriuose gali būti pateikiama reklaminio pobūdžio informacija. Norėdami atsisakyti naujienlaiškio, sekite instrukciją, esančią kiekvieno naujienlaiškio apačioje.